Клуб Хрещатик

Покер - гра розуму

{banner_contacts_ua}
Додати до обраного

Техаський Холдем

Ігри | 6 травня 2010

  Техаський Холдем. Правила гри в Техаський Холдем потрібно знати кожному, хто тільки починає свою покерну кар'єру. Ще це улюблений різновид гри в покер у всьому світі серед професійних гравців. 
    У грі приймають участь до 10 гравців, в онлайн-покері в грі бере участь також віртуальний дилер. 
   Гра починається з префлопу, в якому двоє гравців роблять «сліпі» ставки (блайнди). 
   «Сліпими» вони називаються тому, що гравці повинні зробити їх, ще не дивлячись в свої карти. У техаському покері є так звані малий блайнд і великий блайнд. 
   Гра Техаський Холдем протікає в наступним чином: кожному гравцеві за столом роздають по 2 карти (кишенькові), а на столі відкривається - 5 загальних (community) карт. Гравець, виходячи зі своїх інтересів, складаю комбінацію з своїх 2-х карт (тих, які на руках) і 3-х відкритих на столі (загальних). Будь-яка п'ятикартова комбінація з семи карт складає руку (hand). 
   Номінальний дилер в кожній роздачі визначається «баттоном» (button), або «баттоном дилера» (dealer button). 
   Гра починається з позиції біля фішки ділера - вона пересувається на крок вліво, за годинниковою стрілкою, протягом якої малий (small blind) і великий блайнд (big blind) - початкові ставки, переміщаються на столі від гравця до гравця, кожного разу після партії. Блайнд - це обов'язкова ставка перед тим, як гравці отримають картки на руки. 
    Гравець, наступний зліва від ділера, робить малу ставку навмання, а гравець, наступний зліва від того, хто робить малий блайнд, робить велику ставку навмання. Ці ставки використовуються для того, щоб наповнити банк. Кожен, без винятку гравець, що сидить за столом, повинен зробити ставки наосліп. 

   Головне завдання гри - зібрати найкращу руку, використовуючи п'ять карт з семи розданих. 

   Варіанти поведінки гравця в процесі гри: 
— Скинути свої карти, не роблячи ніяких ставок (пас або fold);
— Зробити ставку (bet); 
— Пропустити хід, залишившись у грі (чек або check) заявка, що дозволяє нічого не ставлячи на кін, залишитися в грі на один круг торгівлі; 
— Зрівняти ставку або відповісти (кол або call);
— Підняти ставку (рейз або raise). Підвищення ставки після того, як інший гравець зробив ставку. 
— Ререйз (reraise) - збільшити рейз. Підйом ставки після того, як інший гравець зробив рейз, тобто збільшив ставку.